stailker (stailker) wrote,
stailker
stailker

Антитерористичною операцією керує генерал - хабарник із зв`язками в Росії?Один з керівників антитерористичної операції (АТО) генерал-майор Юрій Борискін на першому етапі, категорично забороняв вішати озброєння на МІ-24 (літали без підвісів), - таку думку виразив військовий експерт Андрій Куліш.

Як пише пан Куліш у Фейсбук, льотчики просили - ну хоч НУРСи давайте почепимо. Відповідь категорична - немає. До подій 2 травня, коли збили українські військові вертольоти над Слов`янськом, навіть відповісти було нічим, адже на вертольотах не було озброєння. Тому, решта екіпажів відмовилася вилітати, а генерали піднесли це як малодушність і боягузтво. Нібито 15 осіб (5 екіпажів) злякалися , і на них буде заведено кримінальну справу. А зараз різко замовкли про цей випадок, видно трохи розібралися.

Відповідно до інформації, генерал Борискін є етнічним росіянином, у нього родичі в Москві.

Також, у військах він відомий нахабністю, от і під час АТО, як передає Андрій Куліш, Борискін дзвонить командиру частини, яка розташована за 500 км і каже: " організуй палицю копченої ковбаси і нові берці (військові черевики - авт.), а то мої зносилися, я пришлю вертоліт - передаси " . А одна година роботи МІ-8 коштує близько 3000 у.о.

5 років тому цього генерал-майора Борискіна, який у той час проходив військову службу у Зіхадному оперативному командуванні (м. Львів, наразі розформовано) знімали з посади за корупцію (брав хабарі і довів підлеглого до смерті). Але з однієї посади зняли, а на рівнозначну перевели, тільки в інший регіон, подалі з очей.

Також, експерт пригадав, як будучи командиром 6 АК Борискін змушував свого покійного заступника по тилу їздити до Москви і шити йому кашкет (фуражку) , відповідно за гроші покійного.

Також, за свідченнями військового пенсіонера, генерал змушував купувати шпильки на краватку із золота, за 600 грн ( коли курс був 5 за долар). Знущався як хотів. Коли приїжджав в частину на перевірку , вивозив машинами добро - починаючи від картин (у кого в кабінеті висіла картина, написана маслом, відразу собі забирав ) до того, що ти його повинен погодувати в найдорожчому ресторані ( за свої гроші) і заправити 40 літрів 95 -го бензину.

Також, Андрій Куліш подає коротку біографічну довідку героя свого пості:

Генерал-майор Борискін Юрій Валентиновичнародився 21 лютого 1960 року в селі Телятники Сараївського району Рязанської області.
У 1981 році закінчив Омське вище загальновійськове командне училище. Офіцерську службу розпочав на посаді командира мотострілецького взводу.
З 1983 до 1988 року пройшов шлях від командира розвідувального взводу до начальника штабу-заступника командира розвідувального батальйону.
У 1991 році закінчив Військову академію ім. М.Фрунзе.
З 1991 по 2003 року службу проходив на посадах командира навчального розвідувального батальйону, начальника штабу-заступника командира механізованого полку, командира навчального мотострілецького полку, заступника командира механізованої дивізії, командира механізованої дивізії, заступника командира корпусу.
У 2004 році закінчив факультет підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня Національної академії оборони України.
По завершенні навчання в академії був призначений на посаду заступника командувача військами оперативного командування з бойової підготовки.
З 2004 до 2005 року службу проходив на посаді командира армійського корпусу.
У 2005 році призначений на посаду начальника кафедри стратегії факультету підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня Національної академії оборони України.
Одружений. Має доньку та сина.

Tags: Агентура, Війна, Зрадники, На гиляку!, Смерть ворогам!, Стріляй у маківку
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments