stailker (stailker) wrote,
stailker
stailker

KrAZ-MPV Shrek One успішно демонструвався на виставці DVD 2014Чергового успіху домігся броньований автомобіль KrAZ-MPV Shrek One на найбільшій в Європі виставці озброєння та оборонних технологій Сухопутних військ DVD-2014 (Defence Vehicle Dynamics).

Виставка відбулася на полігоні Мільбрука (Великобританія) 25-26 червня. DVD-2014 в цьому році залучила понад 3000 відвідувачів, всі вони - потенційні покупці, експлуатаційники, військові фахівці. Бронеавтомобіль KrAZ-MPV був представлений досвідченим відвідувачам в динаміці, на тестових треках полігону. Машина обидва виставкові дні демонструвала високі тактико-технічні показники. Навіть розмоклі у другий день виставки після дощу природні дороги полігону не вплинули на результати показових заїздів броньовика KrAZ-MPV.

KrAZ-MPV Shrek One був представлений на виставці в модифікації Route Clearance Vehicle (автомобіль для розмінування маршруту). Цей бронеавтомобіль створений у партнерстві ПАТ «АвтоКрАЗ» та компанією Streit Group - лідером у виробництві бронетехніки.

Базою цього багатоцільового броньованого автомобіля класу MPV (Mine Protected Vehicle) послужило шасі повнопривідного автомобіля-всюдихода КрАЗ-5233 колісної формули 4х4. KrAZ-MPV Shrek One має днище v-подібної форми. Бронювання автомобіля відповідає рівню балістичного захисту B6 + / STANAG 4569 level 2. Шини мають систему ЦПШ, можливе оснащення системою RunFlat.

Відмінною особливістю модифікації RCV є високотехнологічне крано-маніпуляторне обладнання типу Grasping rake з системою CCTV, що дозволяє проводити операції з розмінування, перебуваючи всередині броньовика. Також автомобіль може бути обладнаний пристроями Air Digger і Water Disruptor з дистанційним управлінням.

KrAZ-MPV Shrek One, в залежності від специфіки поставлених завдань, може бути виконаний у трьох основних модифікаціях: KrAZ - Personnel Carrier (автомобіль для транспортування особового складу), KrAZ - Ambulance (швидка допомога), KrAZ - RCV (автомобіль для розмінування маршруту) .

За підсумками виставки досягнуто ряд багатообіцяючих домовленостей.
Tags: ЄС, ВТС, КрАЗ, ООН, Україна, Укроборонпром
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments