stailker (stailker) wrote,
stailker
stailker

За підсумками місяця, кварталу та першого півріччя «КрАЗ» наростив виробництво та продажуКрАЗ з початку поточного року продовжує послідовно нарощувати обсяги виробництва і продажів. У червні на головному конвеєрі Кременчуцького автозаводу виготовлено 102 автомобілі, що на 7,4% більше, ніж було вироблено в травні.

У загальному обсязі вироблених в червні машин частка шасі склала 80%, сідельних тягачів - 10%, бортових - 5%, самоскидів - 4%, сортиментовозів - 1%. Слід зазначити, що спостерігається незначне пожвавлення внутрішнього ринку. Так, для українського споживача із загальної кількості виготовлених автомобілів підприємством було вироблено 10,8%, в далеке зарубіжжя - 68,6%, РФ - 20,6%.

Показовими є і результати роботи «КрАЗу» у другому кварталі і першому півріччі 2014 року. Зокрема, за підсумками роботи у другому кварталі було вироблено 287 автомобілів, що на 36% більше аналогічного показника минулого року. З початку року випуск автомобілів КрАЗ склав 479 одиниць, що практично на 50% більше, ніж у першому півріччі минулого року.

Більш ніж у два рази, у порівнянні з першим півріччям минулого року, зросли продажі. Всього споживачам з початку року відвантажено 430 автомобілів.

Значне зростання демонструє ПАТ «АвтоКрАЗ» та за іншими напрямами своєї виробничої діяльності. Так, у порівнянні з першим півріччям 2013 року, значно - на 50%, збільшено обсяги виробництва запасних частин, і на 30% зросли обсяги продукції ливарного виробництва.

Планом виробництва ПАТ «АвтоКрАЗ» на липень заплановано більш високі обсяги, ніж у попередньому місяці. Трудовий колектив націлений на 100% виконання запланованих показників.
Tags: ВТС, КрАЗ, Слава Україні!, Україна, Українці
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments